قوانین و مقررات

کاربر گرامی، ضمن سپاس از انتخاب وب سایت اوجاسافت برای انجام قرعه کشی تان، پیشنهاد می شود قوانین و مقررات استفاده از سایت را مطالعه بفرمائید.
الف )به منظور ثبت درخواست مسابقه باید ابتدا شماره موبایل خود را وارد کنید. تمام اعلانات و و اطلاع رسانی های مربوط به سفارش ثبت شده از طریق شماره موبایل به کاربر اطلاع رسانی می شود.

  • در صورت ثبت اشتباه شماره در هنگام درج اطلاعات در سایت ، نتیجه برای شما ارسال نخواهد شد . لذا در صورت عدم دریافت نتیجه در طول ساعات پشتیبانی میتوانید با پشتیبان های وب سیات تماس بگیرید و با ارایه مشخصات و ارایه سند مبنی براینکه درخواست توسط شما ثبت شده است ، نتیجه را دریافت نمایید .
  • گاها بنا به دلایلی (ترافیک بالای سامانه پیامک و ...) ممکن است پیامک های ارسالی توسط وب سایت برای شما با تاخیر ارسال شود ، لذا در چنین شرایطی با پشتیبان های مربوطه تماس بگیرید و با ارایه مدارک نتیجه را به شیوه ای دیگر دریافت نمایید .

ب) به منظور ثبت درخواست و انجام کار، متناسب با تعداد لایک و کامنت و ... از کاربر مبلغی دریافت میشود که کاربر می تواند در قالب پرداخت آنلاین یا با استفاده از گزینه کارت به کارت این مبلغ را پرداخت کند.
  • اگر به هر دلیلی پس از ثبت درخواست و پرداخت مبلغ، نرم افزار قادر به انجام کار و ارائه نتیجه نباشد کل مبلغ پرداخت شده به شماره کارتی که با آن پرداخت را انجام داده یا کارت به کارت کرده برگشت داده می شود. امکان پرداخت برای شماره کارت دیگر به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.لذا پس از بررسی درخواست در صورتی که تشخیص کارشناسان بر این باشد که مبلغ باید به حساب مشتری برگشت داده شود ، نهایتا تا 72 ساعت کاری پول به حساب مشتری عودت داده خواهد .
  • گاهی اوقات در هنگام پرداخت آنلاین ، خطایی رخ میدهد و بدون اینکه پول به حساب ما واریز شود ، از حساب مشتری کسر می شود . این مبلغ به دلیل خطا در پرداخت در حساب بانک نگهداری می شود و نهایتا تا 72 ساعت به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد .

ج) در هنگام ثبت درخواست قرعه کشی در وب سایت ، نرم افزار به شما یک استعلام از قیمت و زمان انجام قرعه کشی ارایه می دهد . لازم به ذکر است زمان ارایه شده تخمینی می باشد و ممکن است در زمان ارایه شده بنا به دلایل زیر نتیجه آماده نشود .
  • گاها صف درخواست های قرعه کشی طولانی می شود ، لذا ممکن است درخواست شما در مدت زمان تخمین زده شده آماده نشود
  • بعضی اوقات ، سامانه پیامکی که مسول ارسال نتایج قرعه کشی به شما می باشد دچار اختلال شده و نتیجه در زمان مناسب به دست شما نمی رسد . در چنین مواقعی می توانید با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید و نتیجه را به گونه ای دیگر دریافت نمایید.
  • با توجه به سخت گیری های اینستاگرام در هنگام استخراج اطلاعات، ممکن است در یک بازه زمانی انجام کار از طرف اینستاگرام متوقف شود. در چنین شرایطی موضوع در اسرع وقت توسط کارشناسان فنی ما پیگیری و برطرف میگردد .
  • در هنگام دانلود اطلاعات پست مسابقه شما ، ممکن است کامنت ها یا لایک های پست مسابقه به صورت کامل دانلود نشود . در چنین شرایطی سیستم اقدام به دانلود اطلاعات از روش های مختلف می نماید ، لذا با توجه به تلاش های متعدد برای دانلود اطلاعات ممکن است نتیجه در مدت زمان اعلامی آماده نشود .

د) کارشناسان پشتیبان در هفت روز هفته و از ساعت 8 تا 22 آماده پاسخگویی تماس تلفنی و چت آنلاین هستند. در صورت در دسترس نبودن یک کارشناس شما میتوانید با شماره های مختلف مندرج در سایت تماس بگیرید . ه ) در برخی از پستهای مسابقه اینستاگرامی ، افراد قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده و اقدام به درج کامنت به شکل پشت سر هم و با فاصله زمانی کوتاه می نمایند . این دسته از کامنت ها برای اینستاگرام جنیه اسپم دارد و لذا دانلود نمی شود . در چنین شرایطی فقط بخشی از اطلاعات دانلود میشود . لذا در صورتی که 70 درصد از کامنت ها دانلود شود ، هزینه به صورت کامل دریافت خواهد شد اما در صورتی که کامنت های دانلود شده کمتر از 70 درصد از کل کامنت ها باشد دو راهکار جلوی روی شما قرار میگیرد.
  • کل مبلغ به احتساب کارمزد انتقال وجه به حساب شما برگشت داده می شود .
  • طبق توافق طرفین ، میزان اطلاعات دانلود شده مبنای قرعه کشی قرار میگیرد ، و مابالتفاوت مبلغ به حساب شما برگشت داده می شود .


در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد از سرویس ارائه شده می توانید مورد را با استفاده از بخش تماس با ما به کارشناسان ما مخابره کنید.